זה הזמן לפעולה!

היום הוא יום לא פשוט לכולנו. זהו יום לא פשוט לכל האלפים שעמדו במשך חודשים ארוכים לצד המחאה בשייח גראח. לכל עשרות האלפים התומכים במאבק החשוב ביותר היום על עתידה של החברה בה אנו חיים.

היום נוספה למחסומים המשטרתיים הפיזיים בשכונה החלטתה של השופטת זיסקינד, המציבה מחסום נוסף בפני המאבק שלנו. בהחלטתו מנסה בית המשפט למנוע מפעילים מרכזיים במאבק לקחת חלק בכל אירוע פומבי הקשור לשייח גראח למשך חמישה חודשים, ואף למנוע באופן גורף את הגעתם של הפעילים לשכונה בתקופה זו. בכך התייצב בית המשפט באופן חד משמעי לצידה של משטרת ירושלים, תוך שהוא מצטרף לניסיונותיה של המשטרה לדכא ולשבור את המאבק. אנחנו יודעים שכמו בעבר ניסיונות הדיכוי רק יעצימו את כוחנו מול העוולות שכנגדן אנו נאבקים.

גם נוכח האתגר החדש הזה נעמיד את התגובה היחידה שאנחנו יכולנו להציע: סולידריות. סולידריות עם שותפינו הפלסטינים כנגד הניסיון לייהד את שכונתם ולגרשם מבתיהם; סולידריות עם חברינו העצורים כנגד הניסיון להשתיק את מחאתם; סולידריות עם אחינו האזרחים המבקשים לחיות בחברה דמוקרטית בה אכיפה פוליטית על-ידי המשטרה היא דבר שאין להעלותו על הדעת. חוק חייב להיות שווה לכולם. חוק שנאכף בצורה מפלה מערער על עצם חוקיותו.

בשם הסולידריות אנו קוראים לכולכם להגיע להפגנה בשכונה ביום שישי הקרוב, ולהתייצב יחדיו ולהעביר מסר ברור לבית המשפט השלום ומשטרת המתנחלים-לא תוכלו להמית התנגדות עממית!

זהו הרגע שבו כולנו צריכים להתגייס, לקרוא לחברים להצטרף אלינו, לעמוד כתף אל כתף מול ההשחתה של מערכות אכיפת החוק שנגע הכיבוש התפשט בהן.

יום שישי, ארבע, שייח ג’ראח. אנחנו קוראים לכם\ן להצטרף אלינו. פרטים נוספים בימים הקרובים.

פעילי שייח ג’ראח.